Hakkımızda

"NEDEN ZİRAATÇI TARIM?"

Çiftçi ziyaretleri ile yerinde görerek doğru bilgiyi tüm üreticilerimize iletmekteyiz. Her çiftçinin bir ziraat mühendisine ihtiyacı vardır.

- Meyve bahçelerinde mühendis ekibimiz ile periyodik olarak ziyaretler gerçekleştirip, üreticinin eksik kaldığı noktaları tespit edip programlı bir şekilde bahçenin bakımını sağlamaktayız. Yaptığımız yakın takip ve ziyaretler sayesinde meyve bahçelerinde oluşabilecek hastalık ve diğer sıkıntıları zamanında tespit edip müdahalede de geç kalmamış oluyoruz. Üretici de bilinçli ve profesyonel bir ziraat mühendisi ile çalışmanın vermiş olduğu güven ve başarıyı fazlasıyla tatmış oluyor. Sizlerde bize ulaşın bahçenize bakalım...

- Tarla bitkileri yetiştiriciliğinde arazi ziyaretleri ön planda olup çiftçinin ihtiyacı olan ilaç ve bitki beslemeyi tespit ettikten sonra müdahalede bulunup çiftçinin hem ürününü hem de cebini korumuş oluyoruz. Köy ziyaretlerinde mühendislerimiz ile bilgileriniz ve sorularınızı paylaşıp doğru bilgiye her zaman ulaşmanız için Ziraatçı Tarım Keşan' da hizmetinizde.

- Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak, Türkiye’de tarım pazarında kaliteli hizmeti ucuza sunup tatlı rekabet ortamında başarıyını en üst seyiyeye ulaştırıp, gelişen ve değişen çağa uygun olarak çevre kirliliğini minimum seviyede tutan ürünleri yaygın hale getirmektir.

 

 

MİSYONUMUZ.....

Saygınlığını ve dürüstlüğünü işine adamış bir firma olarak misyonumuz;

Yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olarak, kendi alanında lider olmayı hedef haline getirmektir. Ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, yüksek iş ahlakımız ve çözüm önerilerimiz ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

İnsana, yaşamsal ve kültürel değerlere önem veren, itibarı güçlü bir şirket olarak; yenilikçi bakış açısıyla, aklın ve bilimin ışığında kaliteli, hızlı, ekonomik işler yapmak ve “Gelecek Kuşaklara Daha Güzel Yaşanacak Bir Dünya Bırakmak”
var olma nedenimizdir.

VİZYONUMUZ.....

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Keşan'da en iyisi olmaya devam ederek bilinçli üreticiler yaratmak, Türkiye’de tarım pazarında kaliteli hizmeti ucuza sunup tatlı rekabet ortamında başarıyını en üst seyiyeye ulaştırıp, gelişen ve değişen çağa uygun olarak çevre kirliliğini minimum seviyede tutan ürünleri yaygın hale getirmektir.